Spoľahnite sa na svoj úsmev.

Pravdou je, že nápoje ako káva, červené víno a mnohé ďalšie môžu sfarbiť a negatívne ovplyvniť naše zuby. Fajčenie a niektoré kyslé potraviny ako aj žalúdočný reflux výrazne zhoršujú stav a vzhľad zubov. Ochorenie ďasien, škrípanie zubov v noci a rôzne druhy poškodenia skloviny si vyberú svoju daň na úkor zdravia a nášho úsmevu.

V praxi sa často stretávame s takýmito problémami, ktoré ovplyvňujú zdravie a negatívne pôsobia na celkový vzhľad chrupu.

Celková rekonštrukcia zubov

Poskytnutím odborného riešenia Vám pomôžeme získať späť silný, zdravý chrup a navrátiť iskru do Vášho úsmevu. V našej praxi sa snažíme ponúknuť pacientom najefektívnejšie a najspoľahlivejšie možnosti liečby, ktoré pomôžu obnoviť, zachrániť a vrátiť atraktivitu a dokonalosť Vášmu úsmevu.
Podrobná diagnostika a vypracovanie individuálneho a komplexného liečebného plánu vytvoreného výhradne pre danú situáciu, je základom úspešného obnovenia chrupu. Tento plán bude zahŕňať najnovšie možnosti v oblasti  celokeramických koruniek, fixných mostíkov, ošetrenia ďasien, koreňových kanálikov a bielenia.

Celková rekonštrukcia zubov

Celková rekonštrukcia zubov

  V závislosti od situácie môže tento proces trvať dlhšie, ale náš tím bude stáť pri Vás počas celej doby ošetrenia.

Chceme, aby ste boli spokojní a vítali nové začiatky s úsmevom.

Vysoko inovatívne technológie a profesionálne ošetrenie